Adblue Sorunu Çözümü

Akhisar ADBLUE Tamiri ve İptali Gökefeler Oto Egzoz

Başlangıç'ta Sadece Kamyon Gibi Büyük Hacimli Araçlarda Kullanılan ADBLUE Sisteminin Binek Araçlarda Kullanılması ile Geniş Bir Kitlenin ADBLUE Sistemi ile Tanışmasına Vesile Olmuştur. Ancak ADBLUE Sistemi Arızalandığında Ciddi Anlamda Masraflı Olabilmektedir.

ADBLUE Tamiri;

ADBLUE Tamiri Yaptırmak Sizin Tercihinizdir. Ancak Burada Tamir İçin Kesin Bir Bilgi Vermek Mümkün Değildir. Çünkü ADBLUE Arızasının Ortaya Çıkmasında Bir Çok Neden Olabilir. Bu Nedenle Tecrübeli ve Bu İşte Uzman Kişilerce Kontrol Edilmelidir.

ADBLUE İptali;

ADBLUE Tamir ile Zaman Kaybetmek İstemeyen ve Ciddi Masraflar Yapmak İstemeyenler ADBLUE İptali Yaptırabilirler. ADBLUE İptali 2 Şekilde Gerçekleşir.

Emülatör (Yanıltıcı) ile Araç İçi İletişimde Arabanın Beynine ADBLUE Adına Farklı Sinyal Göndermek ve Araç Beynini Kandırmak.

ADBLUE İptali: %100 Kesin Çözüm ise Araç Beyninden ADBLUE Sistemini Tamamen İptal Etmektir.

Emülatör(Yanıltıcı); Bu Sistemde Belirttiğimiz Üzere Farklı Sinyaller ile Beyne Sinyal Gönderilir. Görünürde Herhangi Bir Sorun Yok ve %100 Çözüm Sunar Gibi Görünse'de İlerleyen Zamanda Emülatör Bozulabilir ya da Arızalanabilir Tekrar Bir Zaman ve Masraf Yapmanız Gerekir. Bu Nedenle Kesin Çözüm Diyemeyiz.

ADBLUE İptali;

Bu İşlemde Aracınızın Beyninde Bulunan Mevcut Yazılım Alınır ve Araç Yazılımı ile İlgili Tecrübeli Bir Personel Tarafından Gerekli Kodlamalar Yapılarak Yazılımdan Silinir. ADBLUE Sistemi Silinmiş Olan Yazılım Araca Geri Yüklenir. Bu Sayede Kesin Çözüm Üretilmiş Olur.